blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Súťaže › Zlaté Slunce Brno › Ocenenia

fotoNázovZlaté Slunce Brno
Rok konania2022
Ročník19.
Termín konania08.04.2022 - 10.04.2022
Uzávierka14.03.2022
KategóriaSoutěžní přehlídka
Miesto konaniaSVČ Legato, Stamicova 7, Brno Kohoutovice
OkresBrno - město
ŠtátČeská republika

Propozície   Program  Filmy  Súťažné bloky  Výsledky  

Ocenenia
Ocenenie Ocenený film Autor
Súťažné kategórie: A (do 15 let) - Dokumentární film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: A (do 15 let) - Hraný film
1.cenaBez pamětiSCALA Studio
2.cenaKudlankaSCALA Studio
3.cenaNávratSCALA Studio
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: A (do 15 let) - Animovaný film
1.cenaDárekMultimediální tvorba ZUŠ Světlá nad sázavou
2.cenaZtracený ostrovSCALA Studio
3.cenaZloděj kuchařemSCALA Studio
Čestné uznáníDada poezieMultimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
Súťažné kategórie: A (do 15 let) - Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: A (do 15 let) - Videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: B/H (16 - 19 let) - Dokumentární film
1.cenaNa plný plynPetr Flosman
2.cenaBranně orientační závodyLaura Kotková
3.cenaLeo FialaCharlize Perkins
Čestné uznáníStrojvůdceMatyáš Nejedlý
Súťažné kategórie: B/H (16 - 19 let) - Hraný film
1.cenaDUNKMichal Pumpr
2.cenaPoprask ve mlejnici [A]Tadeáš Topinka
3.cenaZubyJiří Zeman (*2003)
Čestné uznáníInspektor Koníček zasahujeJan Kočí
Súťažné kategórie: B/H (16 - 19 let) - Animovaný film
1.cenaToulky s rodinou RádsetoulavouMarie Klowersová
2.cenaMořský levNatálie Němcová
3.cenaProjekt K. P.Veronika Hýblová
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: B/H (16 - 19 let) - Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Súťažné kategórie: B/H (16 - 19 let) - Videoklip
1.cenaVamos, Vamos NarcosVít Rosenkranc
2.cenaEverything I WantedKlára Luková
3.cenaPieces Of My HeartVanessa Indrová, Tereza Kovářová
Čestné uznáníUp and DownLinda Drozdová, Michal Staněk
Súťažné kategórie: Ostatní ocenění
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-

Hodnotenie poroty
Porota hodnotila ve složení:

Milan Šebesta
Martin Fiala
Jan Žampach

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank