|
Súťaže › Rodinné amatérské video › Propozície
| | Názov | Rodinné amatérské video
| Rok konania | 2022
| Ročník | 25.
| Termín konania | 05.11.2022 - 05.11.2022
| Uzávierka | 24.10.2022
| Kategória | Soutěž
| Miesto konania | Praha 6, Stanice Techniků, Pod Juliskou 2
| Okres | Praha
| Štát | Česká republika
| Web | http://www.ckkp.cz
|
Propozície
Program Filmy Súťažné bloky Výsledky
|
| Program
| Program soutěže:
--------------------------
09:00 – Zahájení soutěže
09:15 – I. projekční blok (Σ±90 min.)
10:45 – Přestávka (15 min. – malé občerstvení na místě)
11:00 – II. projekční blok (Σ±90 min.)
12:30 – Polední přestávka a porada poroty (45 min.)
13:15 – Vyhlášení výsledků, předání diplomů a cen
13:30 – Pohovor poroty s autory
14:00 – Ukončení soutěže
I. projekční blok:
------------------------
1. Do Jugoslávie - Václav Fořt (Praha) ……................................. 7 min.
2. Mirakulum a tankodrom - Anna Kolčavová (Milovice)……...... 11 min.
3. Ó Bože, už je to tak… - Václav Fořt (Praha) .......................... 10 min.
4. Slovenský obraz - Jaroslava Šťastná (Praha) …………......….. 8 min.
5. RTG – Mgr. Jiří Pichl (Kolín) ……………...……………………... 5 min.
6. Po mokré Moravě - Roman Tatýrek (Praha) …........................ 14 min.
7. Slepé rameno - Ladislav Biznár (Bratislava) ……………...…..... 6 min.
8. Na medvědí česnek - Miloslav Jehlička (Praha) ….....…………. 4 min.
9. Klášter Montserrat - Tomáš Hordějčuk (Květnice) ….................. 6 min.
10. Jedno pivo - Jaroslava Šťastná (Praha) ………..................….. 1 min.
II. projekční blok:
-------------------------
11. Tajemný elixír – Mgr, Jiří Pichl (Kolín) ………….……………... 18 min.
12. Muzeum letiště Cheb - Ing. Arnošt Lukeš (Otrokovice) …........ 7 min.
13. Česko-Slovenský relikt - Karel Pokorný (Nová Paka) …..…… 11 min.
14. Koloběh - Miloslav Jehlička (Praha) …………………………..…… 7 min.
15. Sběr – Stanislav Domanský (Kroměříž) ……................................ 1 min.
16. Báječný život – Ing. Ladislav Ženožička (Kroměříž) …….............. 1 min.
17. Barcelona - Tomáš Hordějčuk (Květnice) ………........................... 6 min.
18. Hra na schovku – Vojta Domanský (Kroměříž) ……...................... 1 min.
19. Masopust – Stanislav Domanský (Kroměříž) ……......................... 6 min.
20. Závodník – Ing. Vladimír Pasler (Říčany) ……………...……….... 14 min.
21. A co teď? - Jaroslava Šťastná (Praha) ………………...............….. 1 min.
22. KLID! NERUŠIT! – Stanislav Domanský (Kroměříž) …….............. 1 min.
23. Všude - Tomáš Hordějčuk (Květnice)….......................................... 3 min.
|
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|