|
Súťaže › UNICA 2008 › Ocenenia
| | Názov | UNICA 2008
| Rok konania | 2008
| Ročník | 70.
| Termín konania | 28.06.2008 - 06.07.2008
| Uzávierka |
| Kategória | Mezinárodní festival
| Miesto konania | Hammamet, Tunisko
| Okres | -
| Štát | Tunisko
| Web | http://unica2008.rcm.ch
|
Propozície
Filmy Výsledky
|
Hodnotenie poroty
| Výsledky UNICA 2008
ZLATÉ medaile
SZAKADÁS - György Perrin (HUN) 7G
STONOGA - Rasim Karalić (HRV) 6G
LA CHIQUITA PICONERA - Miguel A. Entrenas (ESP) 5G
BRÜCKEN BAUEN - Bernhard Hausberger (LIE) 5G
IN THE NATIONAL INTEREST - Phil Martin (GBR) 5G
STŘÍBRNÉ medaile
VOUS DESCENDEZ? - Darryl O'Donovan (CHE) 6S
DENTOPHOBIA - Christoph Helmer (DEU) 6S
SJENG - Huub Bervoets (NLD) 6S
VERVROEGD PENSIOEN - Jef Caelen (NLD) 6S
MONA - Marc Barnig (LUX) 6S
TWO METRES - Javier Mrad, Javier Salazar & Eduardo Maraqqi (ARG) 5S
NORMAALIPERUSVIIVA - Ismo Kiesiläinen (FIN) 5S
SOTA LA PLUJA - Auld Lang Syne (ESP) 5S
BOOMRANG - Daryouh Gharibzadeh (IRN) 5S
HEATWAVE - Alan Atkinson (GBR) 5S
HET PORTRET …. HENK VAN KOOTEN - Ton van Kan (NLD) 5S
BRONZOVÉ medaile
AUS DER SEELE - Holger Löwe (DEU) 7B
WEEK END - Jun Young Park (KOR) 7B
A HOUSE CALL - Jae Min Jo (KOR) 7B
TONG KHALI MAHI - Atefeh Khademolreza (IRN) 7B
COOL - Vincent Pili (FRA) 7B
LE PASSAGE - Bernard Seillé (FRA) 7B
EPIZODA VIII - FS Foxymon (CZE) 7B
KÄRLEK 2000 - Shahriyar Latifzadeh & Masoud Owji (SWE) 7B
THREAD DRIVER - Karim YAAKOUBI (TUN) 6B
A DÉCOUVERT - Jef Vercasson (CHE) 6B
AMINGA - Martino Zaidelis (ARG) 6B
MON ECOLE - Laurent Hardy (BEL) 6B
170 MM - Sung Bin Byun (KOR) 6B
SV. PERO ZAŠTITNIK ŽIVOTINJA - I.Samardžija, A.Blažič, M.Brekalo, M.Sedak-Benčič (HRV) 6B
ČOVJEK KOJI JE SMRSKAO KIP - Justina Kosir (HRV) 6B
HOPE - (GEO) 6B
LES OURSONS - Charles Costa (FRA) 6B
ZAZDROŚĆ - Filip Rudnicki (POL) 6B
IN MEMORIAM - Fran Barrionuevo Torrado (AND) 5B
HISTOIRE Á 4 MAINS - Fred Graber (CHE) 5B
A STORY ABOUT A WORM - Michail Chablin (RUS) 5B
COLOMBI…SI? COLOMBI… NO? - Rossana Molinatti (ITA) 5B
III. EMELET 14. - Barnabás Papp (HUN) 5B
Školní filmy
A SAINT FOR TELMO - Gabriel Stagnaro (ARG) 5G
KONIEC LATA - Karolina Bielawska (POL) 5G
THE EGG - Asma MRABET (TUN) 6S
OSUD PRASIATKA - Šimon Matrka (SVK) 5S
INGEN ÄLSKAR SOM DU - Niklas Grusell & Phillip Bernhard (SWE) 7B
Nejlepší národní kolekce
CHORVATSKO - CROATIA
Mezinárodní cena CICT-UNESCO "DELMIRO DE CARALT"
BRÜCKEN BAUEN - Bernhard Hausberger (LIE)
Cena JEUNESSE (Mladí autoři)
MONA - Marc Barnig (LUX)
Cena za nejlepší film
SZAKADÁS - György Perrin (HUN)
World Minute Movie Cup 2008
1. místo: ENTRE DEUX MAUX (TUN)
2. místo: DRING ... DRING (BEL)
3. místo: LOVEC (SVK)
3. místo: FOREST FAIRY TALE (LIT)
Česká i Slovenská republika získala pro příští rok časový limit pro soutěžní projekci v délce 60 min.
|
|
| |
|
FILMDAT z. s.
IČ: 22866183
E-mail:
info@filmdat.cz
Tel:
602458782
Skype:
jaroslavsika
ICQ:
128262698
|